ÖĞRENCİ YORUMLARI

Genel Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları (13)

Esra Özdemir

Genel Muhasebe KursuKursunuzu internet araştırmaları sonucu buldum. Hocanın Mali Müşavir olması sebebiyle özellikle bu kursu tercih ettim. Sınıfların çok kalabalık olmaması sebebiyle daha fazla soru ile konuları ayrıntılı bir şekilde öğrendim. Hocamıza çok teşekkür ederim. İleri ki dönemlerde farklı gruplar ile tekrar görüşmek üzere. İlginiz için teşekkür ederim..

Sümeyra Meydancı

Genel Muhasebe Kursu3 aylık bilgisayarlı muhasebe ve genel muhasebe kursumuz aşırı keyifli geçti, hem öğrendik hem öğrenirken dersle alakalı muhabbet ettik, dersler hiçbir zaman sıkıcı geçmedi, hatta en durağan konuyu bile hocamız bize çok güzel akıcı şekilde anlattı, anlayamadığımız veya istediğimiz konularda yardımını hiç esirgemedi, zaten kendisi muhasebe alanında hem bilgisayarlı hem genel muhasebe konusunda oldukça donanımlı biri, bize verdiği emeklerinden ve akıcı anlatımından ve bize kattığı samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür ederim, iyi ki tanımışım. Saygılarımla.

Pelin

Genel Muhasebe KursuGenel muhasebe kursunu 2 kere aldım. Daha önce bilgisayarlı muhasebe de almıştım. 2 kere aldığımda daha da pekişti bilgilerim.
Bu kursu hem kurum olarak, hem de genel muhasebe olarak bana gerçekten de çok şey kattığını düşünüyorum. Muhasebe konusunda kendime güvenimi artırdı, daha çok bilgiye vakıfım artık. Gerçekten de çok teşekkür ediyorum. Hem ilginiz için hem de güzel bir ortam sunduğunuz için.
Sevgili hocam,
Emeklerinize, bilginize sağlık. Güler yüzlülüğünüz, tahammülünüz, öğretme isteğiniz gerçekten de muazzamdı. Şuna hep inandım, öğretmen nasılsa, öğrenci de buna göre dersi daha iyi alıyor ya da almıyor. Ben çok iyi anlayanlardan oldum hocam sayesinde. Her şey için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. Hoşçakalın.
ÖZGE BAĞLAN
Genel Muhasebe KursuKursa katılmadan önce ön muhasebe biliyordum. Kendimi genel muhasebede geliştirmek için bu kursa katıldım. Bu kurs sayesinde artık kendimden daha emin bir şekilde genel muhasebe biliyorum diyebiliyorum. Tabi ki bunda dersi veren hocamızın katkısı büyük. Kendisine buradan da teşekkür ederim. Başlangıçtaki acabalarım vardı şimdi iyi ki oldu iyi ki bu kursa katılmışım. Bu kurs benim için bu meslekte kendimi geliştirmek için attığım bir adımdı. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir kurum.

ÖMER ÇAKIR

Genel Muhasebe KursuKurs çok verimli geçti. Bunun nedenlerini sıralayacak olursam;
Hocamızın özverili gayreti ve muhasebe ders dışı vermiş olduğu ekstra bilgiler. Hocamız ve kursunuzdan çok memnun kaldım. İlerde başka kurslara da katılmak için kursunuzu tanımaktan dolayı çok mutluyum, çok teşekkürler.

AZRA HAS

Genel Muhasebe KursuMuhasebenin mantığını daha iyi kavradım. Bir işlemi yaparken daha kolay bir şekilde yapabiliyorum. Kursa başlamadan önce muhasebede yapılan işlemlerde çok fazla kafamda soru işaretleri oluyordu. Kurs sayesinde eksikliklerimi kapatmış oldum. Hocama teşekkür ederim.

ÖZGÜL ERBAY

Genel Muhasebe KursuMuhasebenin çok detayını bilmeyen bir kişi olarak verilen eğitimden, ilgi ve alakadan gayet memnun kaldım. Buraya ilk Bilgisayar İşletmenliği kursuyla başlayıp Genel muhasebeye kadar ilerledim. Ben her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki araştırıp sizleri buldum.
ELİF GÜLER
Genel Muhasebe KursuKöklü ve oturmuş bir kurum olarak tercih ettiğim Bilgi Eğitim tercihimi doğru olarak kullandığımı tarafımca ispatladı. Müşteri memnuniyetiniz eğitim ve iş disiplin ciddiyetiniz gerçekten onure edilecek durumda. Eğitimden ve insan ilişkilerinden ve bunu bir arada sağlıklı eğlenceli ve öğretici duruma sokan Tevfik hocamıza da teşekkür ederiz..

YILDIZ GÜLMEZ

Genel Muhasebe KursuKurumunuzda 14.11.2016 tarihinden itibaren almış olduğum Genel Muhasebe kursunu tamamlamış bulunmaktayım. Derslerde geçen keyifli zamanlarla birlikte eksik kaldığım muhasebe bilgilerimi tamamladığımı düşünüyorum. Tevfik hocanın ılımlı anlayışlı yaklaşımı ve kursunuzun sıcak ortamı için tüm herkese teşekkürlerimi sunar, ileride mesleğimle ilgili çok güzel başarılara imza atacağım için katkılarınıza minnettarım.

GİZEM ÖTEN

Genel Muhasebe KursuSayın Bil Eğitim Teknolojileri Kursu yetkilisine,
Katılmış bulunduğum Genel Muhasebe kursundan memnun kalmış bulunmaktayım. Kurumun bizlere olan ilgisinden Tevfik hocanın anlatışından ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Bil Eğitim Teknoloji kursunu ihtiyacı olan arkadaşlarımıza da tavsiyede bulunacağım.

HİLMİ DİŞLİ

Genel Muhasebe KursuMayıs-Ağustos 2016 döneminde kursunuzda katılmış olduğum Genel Muhasebe dersi hocası Sn.Tevfik Emin Emiroğlu’nun ders işleyişi, konuya hakimiyeti ve uygulamalı ders anlatımı, bizlerle olan iletişimi ve 7/24 sabırla sorduğumuz her soruya cevabı; ve kursunuzun üzerimizde bıraktığı aile ortamına rağmen profesyonel yönetimi ve ilgisi bu kursu seçmekte ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösterdi. Kursunuza ve Tevfik hocama bana kattıklarından dolayı teşekkür ederim..
Demet KOL
Genel Muhasebe KursuBoğaziçi Üniversitesi Muhasebe yetkilisiyim. Kurumun adresini internetten buldum. Bil Eğitim Merkezinde hem Bilgisayarlı Muhasebe kursu hem de Genel Muhasebe Kursu aldım. Benim için her iki kurs da çok başarılı ve faydalı oldu. Konu anlatımı ders ortamı ve hocalarımın ilgisinden memnun kaldım. Bil Eğitim Merkezine teşekkür ederim..

Sefa YILDIZ

Genel Muhasebe KursuMuhasebe ile ilgili bilgilerimi pekiştirmek ve kendimi geliştirmek adına geldiğim Bilegitim Genel Muhasebe kursunda gayet samimi ve içten şekilde davranan hocamıza çok teşekkür ederim.Bu kısa zamanda çok şey öğrendim. Eta konusunda genel bir bilgi sahibi oldum. Herkese çok teşekkür ederim..

Autocad Kursu Öğrenci Yorumları

Web Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Bilgisayar Kursu Öğrenci Yorumları

İleri Excel Kursu Öğrenci Yorumları

Php Programlama Kursu Öğrenci Yorumları

3D Max Kursu Öğrenci Yorumları

Grafik Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Genel Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Google Adwords Kursu Öğrenci Yorumları

Yukarı