ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrenci Yorumları (9)

ÖMER ÇAKIR

Kurs çok verimli geçti. Bunun nedenlerini sıralayacak olursam;
Hocamızın özverili gayreti ve muhasebe ders dışı vermiş olduğu ekstra bilgiler. Hocamız ve kursunuzdan çok memnun kaldım. İlerde başka kurslara da katılmak için kursunuzu tanımaktan dolayı çok mutluyum, çok teşekkürler.

AZRA HAS

Muhasebenin mantığını daha iyi kavradım. Bir işlemi yaparken daha kolay bir şekilde yapabiliyorum. Kursa başlamadan önce muhasebede yapılan işlemlerde çok fazla kafamda soru işaretleri oluyordu. Kurs sayesinde eksikliklerimi kapatmış oldum. Hocama teşekkür ederim.

ÖZGÜL ERBAY

Muhasebenin çok detayını bilmeyen bir kişi olarak verilen eğitimden, ilgi ve alakadan gayet memnun kaldım. Buraya ilk Bilgisayar İşletmenliği kursuyla başlayıp Genel muhasebeye kadar ilerledim. Ben her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki araştırıp sizleri buldum.
ELİF GÜLER
Köklü ve oturmuş bir kurum olarak tercih ettiğim Bilgi Eğitim tercihimi doğru olarak kullandığımı tarafımca ispatladı. Müşteri memnuniyetiniz eğitim ve iş disiplin ciddiyetiniz gerçekten onure edilecek durumda. Eğitimden ve insan ilişkilerinden ve bunu bir arada sağlıklı eğlenceli ve öğretici duruma sokan Tevfik hocamıza da teşekkür ederiz..

YILDIZ GÜLMEZ

Kurumunuzda 14.11.2016 tarihinden itibaren almış olduğum Genel Muhasebe kursunu tamamlamış bulunmaktayım. Derslerde geçen keyifli zamanlarla birlikte eksik kaldığım muhasebe bilgilerimi tamamladığımı düşünüyorum. Tevfik hocanın ılımlı anlayışlı yaklaşımı ve kursunuzun sıcak ortamı için tüm herkese teşekkürlerimi sunar, ileride mesleğimle ilgili çok güzel başarılara imza atacağım için katkılarınıza minnettarım.

GİZEM ÖTEN

Sayın Bil Eğitim Teknolojileri Kursu yetkilisine,
Katılmış bulunduğum Genel Muhasebe kursundan memnun kalmış bulunmaktayım. Kurumun bizlere olan ilgisinden Tevfik hocanın anlatışından ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Bil Eğitim Teknoloji kursunu ihtiyacı olan arkadaşlarımıza da tavsiyede bulunacağım.

HİLMİ DİŞLİ

Mayıs-Ağustos 2016 döneminde kursunuzda katılmış olduğum Genel Muhasebe dersi hocası Sn.Tevfik Emin Emiroğlu’nun ders işleyişi, konuya hakimiyeti ve uygulamalı ders anlatımı, bizlerle olan iletişimi ve 7/24 sabırla sorduğumuz her soruya cevabı; ve kursunuzun üzerimizde bıraktığı aile ortamına rağmen profesyonel yönetimi ve ilgisi bu kursu seçmekte ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösterdi. Kursunuza ve Tevfik hocama bana kattıklarından dolayı teşekkür ederim..
Demet KOL
Boğaziçi Üniversitesi Muhasebe yetkilisiyim. Kurumun adresini internetten buldum. Bil Eğitim Merkezinde hem Bilgisayarlı Muhasebe kursu hem de Genel Muhasebe Kursu aldım. Benim için her iki kurs da çok başarılı ve faydalı oldu. Konu anlatımı ders ortamı ve hocalarımın ilgisinden memnun kaldım. Bil Eğitim Merkezine teşekkür ederim..

Sefa YILDIZ

Muhasebe ile ilgili bilgilerimi pekiştirmek ve kendimi geliştirmek adına geldiğim Bilegitim Genel Muhasebe kursunda gayet samimi ve içten şekilde davranan hocamıza çok teşekkür ederim.Bu kısa zamanda çok şey öğrendim. Eta konusunda genel bir bilgi sahibi oldum. Herkese çok teşekkür ederim..

Autocad Kursu Öğrenci Yorumları

Web Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Bilgisayar Kursu Öğrenci Yorumları

İleri Excel Kursu Öğrenci Yorumları

Php Programlama Kursu Öğrenci Yorumları

3D Max Kursu Öğrenci Yorumları

Grafik Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Genel Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Google Adwords Kursu Öğrenci Yorumları

Yukarı