ÖĞRENCİ YORUMLARI

Php Programlama Kursu Öğrenci Yorumları (5)

HİLAL BIYIK

Php Programlama KursuBilgi Eğitim de PHP kursunda eğitim aldım. Kursun bilgilerimin tazelenmesinde ve yeni bilgiler öğrenmemde önemli bir etkisi oldu. Ayrıca kurs çalışanlarının güler yüzlülüğü de benim için çok önemliydi. Bu yüzden kurs hocama ve bilgi eğitim çalışanlarına teşekkür ederim..

TUĞBERK BENLİ

Php Programlama KursuPhp’de tüm öğrenilmesi gereken kısımları bize defalarca ödev olarak vermeniz harika bir etki yarattı. Hasan hocanın bu ısrarcı yapısı fazlasıyla iyi bir özellik. Phpnin gerçekten her şey olduğu anlaşılıyor.

Eren Ardahan

Php Programlama KursuEğer yazılım geliştirmek istiyorsanız öncelikle yaptığınız işi sevmeniz gerekiyor.Hasan Durmaz eğitim ve php konusunda oldukça bilgili olmasının yanı sıra işini seven bir eğitmen. Açıklayıcı ve eğlenceli ders anlatımıyla bunu öğrencilerine de aşılıyor. Php programlama dilini öğrenmek ve proje geliştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Sibel Olgaçlı
Php Programlama KursuDersler, kurs çalışanları ve ortam herşey çok güzel ve başarılı. Aynı zamanda Web Tasarım ve Php dersini veren hocamızın işini severek yapması çok önemli benim için. Hocamızın ödevlerimizi takibi bile işine ne kadar önem verdiğinin göstergesi.

Gökhan Çınar

Php Programlama KursuHasan Hocanın sayesinde kendimiz geliştirebiliyoruz. Her türlü katkı da bulunuyor ve yardımcı oluyor. Katılacak herkese tavsiye ederim. Gerçekten çok faydası oldu bana. Teşekkürler Bil Eğitim :)

Autocad Kursu Öğrenci Yorumları

Web Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Bilgisayar Kursu Öğrenci Yorumları

İleri Excel Kursu Öğrenci Yorumları

Php Programlama Kursu Öğrenci Yorumları

3D Max Kursu Öğrenci Yorumları

Grafik Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Genel Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Google Adwords Kursu Öğrenci Yorumları

Yukarı