ÖĞRENCİ YORUMLARI

3D Max Kursu Öğrenci Yorumları (9)

EMRE MUSTAFA KOÇAK

3D Max KursuKurumunuzdan bütün çalışanlardan ve ayrıca hocamdan çok memnun kaldım. 3dmax programını bütün ince detaylarına varana kadar detaylıca anlattı, bir daha ki mimari programda görüşmek üzere.

AYŞENUR DALKILIÇ

3D Max Kursu3dmax her zaman öğrenmek istediğim bir programdı. İlk 3dmax kursum olduğu için kaygılarım vardı. Ama kursun sonunda çoğu şeyi öğrendiğimi düşünüyorum. Hakkı hocanın ders anlatımından çok memnun kaldım. Dersler çok verimli geçti. Sadece kursta değil dışardaki sorunlarımıza da yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

MELTEM ŞENERGİN

3D Max KursuKurumunuzdaki öğretmen Hakkı Çetin’den aldığım 3dmax kursundan çok memnun kaldım. Hakkı hocam çok ilgili ve güler yüzlü. Emekleri ve çabası için çok teşekkür ederim. 3dmax’i sonunda öğrendiğimi düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
MUSTAFA
3D Max KursuGayet profesyonelce uygulamaya dayalı bir eğitim süreci geçti. Hocamız son derece sabırlı bir şekilde konuları anlattı. En basit konulardan en karmaşık konulara kadar adım adım herkesin anlayacağı bir anlatım tarzı ile işlendi konular. Son derece memnunum.

MERVE DEMİR

3D Max KursuHakkı hoca çok iyi öncelikle eğitimi güzel. Kurum olarak çok temiz güzel başarılı bir kurum. Güler yüzlü olmaları da çok güzel kesinlikle tavsiye ederim. Çevremde tavsiye ettiğim insanlarda oldu. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Hakkı hocama da teşekkürlerimi sunarım..

Cenk CANSEV

3D Max KursuBilgisayar programları kişinin kendi gelişimine ve mesleki kariyerine katkı sağlayan araçlardır. Hakkı hocamızın, özgün ve akıcı üslubu sayesinde 3D Max programını çok iyi öğrendiğimi düşünüyorum. Bundan sonraki aşamalarda yapacağım pratiklerle kendimi geliştirerek programa daha da hakim olacağımı düşünüyorum.

Onur YAMAN

3D Max KursuKatıldığım 3D Max kursu bana gerektiğinden fazla bir şekilde yardımcı oldu. Sevgili hocalarımız ve görüşmek için gelip bize yardımcı olan gerek Hakkı hocamız gerekse eğitim danışmanları Sayın Leyla hanım ve Sayın Saadet hanıma çok teşekkür ederim. Kurslarında çok iyi derecede sıcak kanlı davranıp insanları hoşnut bir şekilde tuttukları için eminim benim gibi birçok öğrencinin de kursu iyi şekilde hatırlayacağından eminim. Bizlere verdikleri eğitimler için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
Murat KAYA
3D Max KursuKursa gelemediğim zamanlar olmasına rağmen eksikliklerimi geldiğim derslerde iyi bir şekilde kapadım. 3D Max eğitimlerinde şu an ki ders işleyişi nasıl ise öyle devam etmesini isterim. Max Kursu kesinlikle öğrencinin faydasına ve memnuniyetine yönelik bir kurs.

Taner Kara

3D Max KursuKaliteli ve kariyerinizde ilerlemek ve tecrübe sahibi olmak için Bil Eğitim tek adres. Kaliteli eğitimcileriyle hizmetinizdeler.

Autocad Kursu Öğrenci Yorumları

Web Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Bilgisayar Kursu Öğrenci Yorumları

İleri Excel Kursu Öğrenci Yorumları

Php Programlama Kursu Öğrenci Yorumları

3D Max Kursu Öğrenci Yorumları

Grafik Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Genel Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Google Adwords Kursu Öğrenci Yorumları

Yukarı