ÖĞRENCİ YORUMLARI

Autocad Kursu Öğrenci Yorumları (17)

Uğurcan Çakıl

Autocad KursuKurs merkezi oldukça iyi bir ortam. Çalışanlar güler yüzlü, hocamız pozitif, öğrencileriyle muhabbet etmeyi seven, şen şakrak bir insan. Dersleri gayet eğitici ve bilgilendirici bir şekilde öğrendik. Genel olarak kurstan memnun kaldım.

Lemiye Süzer

Autocad KursuKursunuz, hijyen ve kaliteden ödün vermeyen bir müessese. Burada kaliteli bir eğitim aldığım için çok mutluyum. Çalışanların ve eğitimcilerin samimiyeti özellikle Autocad hocamızın bize olan yaklaşımından çok memnun kaldığımı belirterek başarılarınızın devamını diliyorum.

İ.BURAK KARABAĞ

Autocad KursuKursa gelmeden önce çekincelerim vardı öğrenip öğrenmeme hakkında. Ama hoca sayesinde kendimden emin bir şekilde Autocad’i öğrendim. Başka bir alanda eğitim almak istesem ilk adresim bu Bilegitim olacaktır. Bu aile ortamını ve bu kadar güzel zaman geçirmemizi sağlayan herkese teşekkür ederim. Hayatımın yön alışında buranın yeri her zaman farklı olacaktır. Her şey için çok teşekkür ederim.
Işıl D.
Autocad KursuOkulumu bitirdikten sonra, istanbul anadolu yakası'nda Autocad Kursu aradım, ancak içime sinen ve beni tatmin eden bir yer bulamadım, ondan dolayı Mecidiyeköy'de Bilgi Eğitim'e kayıt oldum. Hocamızdan aldığım Autocad Kursu'ndan çok memnun kaldım. Gerek eğitmenimiz gerekse diğer çalışanlar yeterince ilgili ve bilgililer.Aldığım kurs eğitimi, mesleğimle doğru orantıda ve yeterlidir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

FERHAT ÖZCAN

Autocad KursuKursa başlamadan önce aklımda soru işaretleri vardı. Fakat kursa başladıktan sonra bu soru işaretleri yavaş yavaş ortadan kalktı. Gerçekten çok verimli bir kurs dönemi geçirdim. Autocad hakkında çok şey öğrendim. Çok zevkli bir program olduğunu keşfettim. Kurs ortamında çok keyifliydi.

YUSUF KARAGÖZ

Autocad KursuAutocad kursu hocamız hakkında iyi bir eğitim aldığımı savunuyorum. 22 Ocak’da başlayan ve 22 Şubat’da biten kurs 1 aylık süreçte hiçbir şey bilmediğim ve alakam olmadığı halde birçok şey öğrendim Autocad programını artık biliyorum ve rahatça kullanabiliyorum. Hocamızın güzel anlatımıyla sürekli tekrar ettirmemize rağmen sabırlı oluşu ve güler yüzle verdiği eğitim için kendisine çok teşekkür ediyorum.

TUĞÇE AYAN

Autocad KursuKursa geldiğimde sıfırdım. Son günüm kursta ve verilen eğitim çok iyiydi. Autocad’de okulda yapılanlardan fazlasını öğrendim. Artık Autocad biliyorum ve çok mutluyum. Meltem hocama bu anlamda çok teşekkür ediyorum. Autocad’e çok zor gözüyle bakıyordum kursa başlamadan önce ama kursa geldim, öğrendim ve istediklerimi yapabiliyorum.
SALİH EROĞLU
Autocad KursuKursa başladığımda Autocad konusunda çok tedirgindim. Acaba öğrenebilirmiyim diye. Fakat kursun sınıflarının düzenli olması ortamın sıcak olması benim kursa olumlu bakmamı sağladı. En önemlisi de kurs hocamın Meltem Atal olması sabırlı güler yüzlü ve istekli ders anlatımı sayesine zevkli bir kurs süresi geçirmemizi sağladı. Autocad kursu için doğru yere gelmişim. Meltem hocam size çok teşekkür ediyorum.

EMRE SOYAK

Autocad KursuAraştırmalar sonucu en iyi eğitim verilen yer olarak bütün oklar Bil eğitim merkezini gösterdi. Meltem hocamızın sabırlı istikrarlı ve eğlenceli anlatımıyla da kursa gelip bir şeyler öğrenmek için can atıyorduk. Her şey mükemmeldi. Fazla yazmayı da beceremem uzun lafın kısası hocamıza çok teşekkür ederim. Emeklerini boşa çıkartmayacağım inşallah. Hakkınızı helal edin hocam..

RECEP DEMİR

Autocad KursuGerçekten öğrencilerine değer veren ve sorunlarına anlık çözüm yaratan bir kurs diyebilirim. Profesyonel eğitmen kadrosu ile öğretme garantisi verdikleri için Autocad öğrenmeyi veya bildiklerini geliştirmek isteyenler için şiddetle tavsiye ederim. Katılım sağladığım için hiç pişman değilim, teşekkürler Bil Eğitim Kursu..

BARAN DENİZ

Autocad KursuAutocad Eğitimine severek ve isteyerek başladım. Derslere başladığımızda Meltem hocamızın öğrencilerine karşı sıcaklığı davranışları beni daha da teşvik etti. Her neyse daha yardımcı oldu. Her konuyu unutamayacağımız şekilde anlattığı için evde rahatlıkla çalışıyoruz. Haftaya son olduğu için biraz üzücü hocamızı ve buradaki herkesi özleyeceğime eminim. Burayı tercih ettiğim için çok mutluyum Meltem hocayla ders işlemekte ayrı güzel Hocamızı çok seviyorum..
Tuğba TÜKENMEZ
Autocad KursuAutocad kursunu çok verimli ve güzel bir şekilde programı öğrenerek bitirdim. Hakkı hocamızın derslerdeki anlatımı ile güzel bir kurs süresi geçirdiğimi düşünüyorum. Çalışanların ilgi ve samimiyetini de söylemeden geçemem. Bil Eğitim Autocad Kursundan memnun kaldığım için farklı programları tercih edeceğimi ve burada yeni eğitimler alacağımı söyleyebilirim.

Hande TOPÇU

Autocad KursuBil Eğitim Autocad kursunu önce merkezi yer olmasından dolayı seçtim. Geldikten sonra buradaki çalışanların güler yüzlü karşılayışı, Hakkı hocanın derste donanımlı anlatması beni çok memnun etti. Autocad Kursundan sonra da 3D Max kursuna gelmeyi düşünüyorum.

Buse ŞAŞMAZ

Autocad KursuAutocad Eğitimimi almış olduğum Bil Eğitim Merkezi gayet iyiydi ve kursun konumu çok merkezi bir yerde olduğu için gelip gitmek açısından da rahattı ve hocamız gayet ayrıntılı bir şekilde dersleri anlattı.

Onur Çayan YAMAN

Autocad KursuAldığımız Autocad Kursunu başarılı bir şekilde bitirdik. Bizimle ilgilenen Hocalarımıza çok teşekkür ederim. Kendi adıma derslerin çok güzel bir şekilde anlatıldığını düşünüyorum. Bil Eğitim gerçekten övüldüğü kadar iyi bir kursmuş. Teşekkürler Bil Eğitim..
İnanç GÜNDOĞDU
Autocad Kursuİşim gereği Autocad kursuna gelmek istiyordum. Autocad kursuna bir gün ziyaretçi olarak katıldım hocamızın ders anlatımı güzeldi akşam düşündüm ve bu dersi almaya karar verdim. Dersleri anlatımı çok anlamlı olduğu için ve eğlenceli olduğu için çok verimli bir eğitim aldım. Bilgi Teknolojilerine ve hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Feyyaz KAYHANTÜRK

Autocad KursuDaha önce birkaç farklı kursa kayıt yaptırmıştım. Ancak çoğunu yarım bıraktım. Sonuçlandıramadım. Autocad kursu hocamızın da katkılarıyla zevkle geldiğim bir yer oldu. Hocamızın enerjisi müthiş. Autocad konusunda kendimi çok geliştirdim. Artık 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimler yapabiliyorum. AutoCAD kursunda programı detaylı, anlaşılır ve ilgili bir şekilde anlattığı için HAKKI hocaya teşekkür ederim.

Autocad Kursu Öğrenci Yorumları

Web Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Bilgisayar Kursu Öğrenci Yorumları

İleri Excel Kursu Öğrenci Yorumları

Php Programlama Kursu Öğrenci Yorumları

3D Max Kursu Öğrenci Yorumları

Grafik Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Genel Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Google Adwords Kursu Öğrenci Yorumları

Beyanname Kursu Öğrenci Yorumları

Yukarı