ÖĞRENCİ YORUMLARI

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları (19)

Ennur Sude Yüksel

Muhasebe KursuBil Eğitim bilgisayarlı muhasebe kursuna geldim. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Özellikle hocamızla çok iyi anlaştık. Aldığımız verimli derslerden dolayı çok teşekkür ederiz. 5 haftalık kurs serüvenim hiç bitmesin istedim. Bundan sonra eğer bir kursa gidecek olsaydım o Bilgi Teknolojileri eğitim kursu olurdu. Çünkü aldığım eğitimler deneyimli bile olsam bana çok şey kattı. Herşeyi yeniden sıfırdan öğrendim. Herşey için çok teşekkürler. Diğer eğitimleri de sizinle olmayı çok isterim..

DAMLA KAHRAMAN

Muhasebe KursuKursa başlarken tereddütlerim vardı. Ancak kurs başladığında ne kadar yersiz olduğunu anladım. Hocamızın güler yüzlü ve sakin olması derslere istekli şekilde gelmeme sebep oldu. Ayrıca ezbere dayalı değil, mantığa dayalı öğretmesi çok verimli oldu. 5 hafta çok keyifli ve verimli geçti. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Bilgi Eğitim Merkezi..

ZEYNEP KARATAŞ

Muhasebe Kursuİnternetten tesadüfen bulduğum kursunuzdan çok memnun kaldım. İçeri girerken gördüğümüz güler yüzle karşılama beni çok motive etti. Hocamızın hoşgörü ve sabrını da çok takdir ettim. Herşey için çok teşekkür ederim.
EDA KARA
Muhasebe KursuEğitmenimden çok memnunum, keyifli ders anlatmasından, sorduğumuz her soruda hep anlayışla yardımcı olması, bize özgüven vermesinden, güler yüzlü olmasından ön muhasebe dersine keyifle geldim. Dersi çok sevdim. Ön muhasebe kursunu almak isteyenlere tavsiye edebilirim..

ZEYNEP ÖZGAN

Muhasebe KursuBurayı tercih etmemdeki amaç merkezi ve güvenilir bir yer olmasıydı. Güvenim hiç boşa çıkmadı. Ayrıca kurs ortamı sınıf sayısının azlığı beni çok memnun etti. Hocamızın birebir özeni, ilgi ve alakası fevkalade her zaman ilgisini esirgemedi. Ben bu kursa başlarken hiçbir bilgim yoktu. Zaman içerisinde hocamın anlattıkları ile asla anlamam dediklerimi dahi anlar oldum. Bize karşı sabrı sonsuz. Hiçbir şekilde sıkılmadan, bunalmadan özellikle bana çok güzel bir şekilde anlamadığım konuları izah etti. Her şey için çok teşekkürler..

ELİF GÜL

Muhasebe KursuKursa ilk başladığımda Eta,Logo ve muhasebe genel bilgileri hakkında hiç bir bilgim ve düşüncem yoktu. Sizin ilginiz ve güler yüzlü bir öğretim görevlisi alarak bize yaptığınız ve öğrettiğiniz her konudan dolayı teşekkür ederim. Özellikle de sabırlı oluşunuzdan dolayı size sorularımızı daha kolay bir dille dile getirdik. Kendi şahsım adına sizden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim..

ÖZGE SAĞLAM

Muhasebe KursuKursa başladığım zaman bilgisayarla alakalı birçok şey bilmiyordum. Kursa başladıktan sonra hem gördüğüm programları çok iyi öğrendim hem de bilgisayar hakkında birçok şey öğrendim. Bilal hocanın ders anlatış şeklini çok beğeniyorum muhasebe konusunda çok bilgi öğrendim ve anlamadığım zaman bir konuyu 10 defada sorsam sanki ilk anlatıyormuş gibi anlatış şeklini beğeniyorum tabi sabrını da. Kurstan çok memnun kaldım birçok arkadaşıma da tavsiye ettim ve ediyorum.
HANDE ALBAYRAK
Muhasebe KursuKursunuzu internet aracılığı ile bulmuştum. Geldiğimde gayet açıklayıcı bir bilgi verilmişti ve içime sinerek başladım kursa. Muhasebe bölümünü okudum ve programları hatırlamak amaçlı gelmiştim. Benim için gayet güzel geçen bir kurs oldu. Hocamızı da çok sevdim güler yüzlü açıklayıcı anlatımıyla gayet güzel aydınlatabildiğini düşünüyorum. Her şey güzeldi. Teşekkürler

ERDAL BAYTEKİN

Muhasebe KursuAdım Erdal Baytekin öncelikle bu kursu seçtiğim için çok mutlu ve şanslı hissediyorum kendimi. Kursla ilgili izlenimlerim çok olumlu. Kursun personeli olsun hocası olsun gerçekten çok iyi bilgisayarlı muhasebede bence seçilecek en iyi kurs. Bilal hocama çok teşekkür ederim bu alanda kendini geliştirmek ve öğrenmek isteyen bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.

EMİNE BALCI

Muhasebe KursuKursa ilk başladığımda bu kadar bilgi sahibi olabileceğimi sanmıyordum. Bilal hocanın sorulan sorulara sabırla cevap vermesi benimde endişelerimi giderdi. Kursun bu kadar temiz ve düzenli olması çok iyi. Derste konuların tekrar edilmesi bilgilerimin pekiştirilmesini sağladı ve kalıcılığını arttırdı. Kursta zaman dolu dolu ve eğlenceli geçti.Göz açıp kapayıncaya kadar kurs bitti. Bugün biteceği için açıkçası üzgünüm. Çevremdeki herkese tavsiye edebileceğim bir yer.

FUNDA OCAK TAŞTUTAR

Muhasebe KursuÖncelikle kurstan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim, özellikle muhasebe öğretmenimiz Bilal Çetinkaya gerek anlatımı gerekse yaklaşımı mükemmel, bugün hiçbir şey bilmeyerek geldiğim kurumunuza Bilal hoca sayesinde bir ön muhasebecinin yapacağı her işlemi yaparak çıkmış bulunmanın mutluluğu ve özgüvenini yaşıyorum. Kursunuza ve Bilal hocama teşekkürlerimi sunarım.
UFUK KOYUN
Muhasebe KursuKursa başlamadan önce 5 yıldır muhasebeden uzaktım. Neredeyse terimlerine kadar unutmuştum. Abimin katkısıyla bu kursa yazıldım 5 haftadır da kurs görüyorum ilk halimle şimdiki halim arasında çok farklı gelişmeler oldu zorlanıyordum ama Sn.Bilal hocamız sayesinde kendimi eskiye göre muhasebe konusunda iyi görüyorum keşke daha önce yazılsaydım diyorum. Bu kurs bitince de Genel Muhasebe kursuna gelmeyi düşünüyorum. Kurs eksiklerinizi tamamlama konusunda çok faydalı. Saygılarımla..

YELİZ GENÇ

Muhasebe KursuKursa başlamadan önce Muhasebe ile ilgili hiçbir bilgim yoktu. İş başvurusu yapacağım bütün firmalar ön muhasebe aradığı için bu kursa gelmeye karar verdim. Programlarla ilgilide bir şey bilmiyordum. Eta ve Logo programlarını öğrendik. Sanırım bu kursla beraber ben bu işi çözdüm. Kurstan ve Emine hocadan da inanılmaz memnunum. Gelmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. Derslerin ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile herkese şimdiden başarılar..

ZEHRA ÖZHAN

Muhasebe KursuTavsiye üzerine gelmedim. İnternette gördüm aradım adres alıp geldim ama iyi ki de gelmişim. Ders ortamı ders odaklı acaba anlayabilirmiyim diye hep tereddütler vardı. Şimdi ise konuya hakim ve özgüvenim tam. Kursu sevdiren şeylerden biride sekreter ve kayıt işlemlerini yapan Leyla hanıma özellikle ilgi alakası ve güler yüzü için teşekkürler. Görevli Ablaya, Saadet’e çok teşekkürler ve muhasebe ders hocam Emine hanıma Bilgisayar hocam İsmail beye emekleri için çok teşekkürler. İyi ki de gelmişim. Herkese tavsiye ederim.

Betül SAÇMALI

Muhasebe KursuBilgisayarlı Muhasebe Kursunda, Kurs çalışanları ve hocamız samimi, içten ve yardımseverler. Hizmet olarak gerçekten çok iyi. Eğitim olarak hocamıza çok teşekkür ederim. Hem eğitici hemde her açıdan öğretici. Muhasebe ve programları öğrenmek onunla keyifli. Her şey için teşekkürler..
Havva DEMİR
Muhasebe KursuBilgisayarlı Muhasebe kursunda 5 hafta boyunca hocamız Bilal Çetinkaya dersimizi oldukça iyi anlattı ve çok memnun kaldım. Ders süresince bize açıklayarak ve uygulayarak programları tanımamıza ve iyi anlamamız için tekrar ederek çok iyi anlattı. Bu Kursu bana bir arkadaşım tavsiye ettiği için karşıdan geldim. Dersleri aksatmamak için elimden geldiğince derslere gelmeye çalıştım. Karşıdan gelmeme değdi çok verimli bir kurs geçirdim. İyi ki de gelmişim ki çok şey öğrendim Bilal hocamız sayesinde. Çalışanları her zaman güler yüzlü özellikle danışma. Tuvaletleri çok temiz. Kurstan çok memnunum ve Genel Muhasebe kursunu da alacağım. İyikide ilkbaşta karar verip her ikisine de kayıt olmuşum. Umarım Genel Muhasebe derslerimizde verimli, eğlenceli ve hocamız iyi olur.

Nizamettin Uzun

Muhasebe KursuKursa başladığım ilk günden son güne kadar hocamızın herşeyden önce göstermiş olduğu güler yüz için kendisine çok teşekkür ederim. Bildikleri, birikimi ve sunum şekli çok düzgün olduğu için eminim sınıftaki tüm öğrenciler hocamızın deneyiminden çok şeyler kazanmıştır. Bundan dolayı hocamız Bilal Çetinkaya'ya teşekkür ederim. Kurs çalışanlarının güler yüzü, ilgi ve alakalarından dolayı, öğrencilere yaklaşımından dolayı ve herşeyden önce anlayışlı olmalarından dolayı bu güzel ortamı bize sağlayan herkese teşekkür ederim. Tabi ki arkadaşlarıma da teşekkür ederim. herkese mutlu yıllar.

Sedef Düzdirek

Muhasebe KursuKursunuzda Office progamları kursu ve ön muhasebe kursu aldım. Her iki kurs hocamızın ders anlatımından memnum kaldım. Herkesin anlayabileceği şekilde anlatıyorlar. Kursun bitimine bir hafta kala iş buldum. İsmail Kesiktaş ve Bilal Çetinkaya hocamıza teşekkür ederim.

AHMET YAŞAR

Muhasebe KursuKursa ilk başladığımda hiç altyapım yoktu.Birşey bilmiyordum.İçimde bir endişe vardı acaba öğrenebilecekmiyim diye.Daha sonra hocamızın güzel anlatımıyla bize olan ilgisiyle konuları kolay kavradım.Eta ve Logo programlarını çok güzel anlattı bu altyapı sayesinde birçok yerde şimdi iş bulabilme fırsatım var.Kursu herkese tavsiye ediyorum.

Autocad Kursu Öğrenci Yorumları

Web Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Bilgisayar Kursu Öğrenci Yorumları

İleri Excel Kursu Öğrenci Yorumları

Php Programlama Kursu Öğrenci Yorumları

3D Max Kursu Öğrenci Yorumları

Grafik Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Genel Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Google Adwords Kursu Öğrenci Yorumları

Yukarı