Güvenlik Kamerası ve Alarm Cihazı Kursu

İSTANBUL GÜVENLİK KAMERASI KURSLARI

İstanbul Güvenlik Kamerası Kurslarına kimler katılabilir?

Güvenlik Kamerası Kursu; Kendi ev, işyeri güvenliğini sağlamak gerek bu konuda şirketlerde çalışmak isteyen, gerekse Kamera ve Alarm cihazı konusunda kendi işyerini kurmak isteyen herkes katılabilir.

İstanbul Güvenlik Kamerası Kursları size ne kazandırır?

Ev, Ofis, Üretim tesisleri, Depo, Okul, Kreş vb. mekanların kameralarla izlenerek, iç ve dış güvenlik kontrolü, takibi ve kaydının yapılması. Güvenlik kamera sistemlerinin amacı güvenliği sağlamak olduğu gibi iş ve işyeri takibi, personel, Ürün, Müşteri takibi Hırsızlık, Can ve Mal güvenliği ve daha birçok benzer amaçlar içinde kullanılmaktadır. Ülkemizde artan suç ve olaylar dikkate alındığında, Güvenlik Kamerası Kursunun ne kadar gerekli olduğu da şüphesiz daha iyi anlaşılacaktır. Kursiyerlerimiz bu kursa katılarak Şirketlerde Kamera ve Alarm cihazı, montaj ve montaj sonrası sorunlarını kolaylıkla giderebilir duruma geleceklerdir.

İstanbul Güvenlik Kamerası Kursları Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
İstanbul Güvenlik Kamerası Kursları Eğitimi 30 Ekim 2021 Örgün veya Uzaktan Canlı Online Eğitim
Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 15:00-18:00
Bilgi için tıklayınız

İstanbul Güvenlik Kamerası Kursları Eğitim İçeriği

Türüne ve işleyişlerine göre kameraları tanıma

  • Güvenlik Kamerası Kursu CCTV ve CMOS SPEED-DOME BOX 
  • CCTV Closed Circuit Television - Kapalı Devre Televizyon Sistemi sadece gündüz görüşlü, Gece ve Gündüz Görüşlü Renksiz, Renkli, Sessiz, Mikrofonlu, Standart lensli, Zoomlu lensli, hareket motorlu kameraların özelliklerinin tanıtılması, montajının gösterilmesi 
  • Güvenlik Kamerası Kursu VCR ve DVR Kayıt kartları (Hardware ve Yazılım sıkıştırmalı) montaj ve yazılımlarının Bilgisayara kurulması, Yazılım özel ayarlarının yapılması. Sürekli, harekete duyarlı (Motion Detect) kayıt ayarlamalarının yapılması. ADSL Modem üzerinden port açılarak kamera görüntülerinin uzaktaki bir bilgisayardan izlenilmesinin sağlanılması (Görüntü ve ses aktarımı).
  • Alarm Cihazı Kursu FPS (Frame Per Second) her saniyedeki görüntü açıklanması. Kamera başına düşen real time (Gerçek zamanlı) oranların ayarlanması, TVL, LUX, DAYLIGHT kavramlarının açıklanması 
  • Güvenlik Kamerası Kursu BNC konnektor, R6, Koaksiyel, Cat5, RJ45, Rj11, mikrofon, konnektor ve kabloların montajı adaptor kablolarının tanıtılması. Tester ve Avometre ile ölçümlerinin gösterilmesi.
  • Alarm Cihazı Kursu Kamera ayakları, Muhafaza, sabotaj koruma bağlantılarının yapılması, alana montajı ve çalıştırılmasının gösterilmesi.
  • Standart elektrik bilgileri ve elemanlarının tanıtılması, montajı (şebeke ve doğru akım) Avometre ile ölçümlerinin yapılabilmesi.
  • Güvenlik Kamerası Kursu Hırsız ihbar, Yangın, Gaz, Deprem Alarm Dedektorlerinin Montaj, Kablolama ve Ayarlarının Gösterilmesi
İstanbul Güvenlik Kamerası Kursları Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

  • Güvenlik Kamerası Kursu BT Başarı Sertifikası

İstanbul Güvenlik Kamerası Kursları Öğrenci Yorumları ( 0 )

YORUM EKLEME FORMU

Ne yapmak istiyorsunuz?

Öğrenci Ad Soyad

Email Adresi

Telefon

Cinsiyet
Erkek
Kadın

Yorum

Onay Kodu
0f24

İstanbul Güvenlik Kamerası Kursları Eğitim Etiketleri

Yukarı